Özar Grup
24 Yıldır Güvenle
Kalıcı çözümler
Yenilikçi Yaklaşım
Kaliteli Ürünler
Deneyimli ve profesyonel ekip
Tecrübe ve mükemmel hizmet anlayışı
Özar Grup

Müşteri ve Kalite Odaklı Hizmet Anlayışı

Odak noktamız olan kaliteye, ürünlerin planlama, kontrol ve üretim aşamasından , teslim sonrasındaki garanti kapsamına kadar önem veriyoruz.

1995 yılında faaliyete başlayan şirketimiz yurt içi ve yurt dışı ticaret deneyimi olan ortaklarca kurulumuş, teknik ve konusunda uzman ekibi ile sektördeki yerini 24 yılı aşkın zamandır kaliteli dünya markalarının temsilciğini üstlenerek sektörün önde gelen ürün sağlayıcısı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özar Grup olarak kurulduğumuz günden itibaren, demiryolu araçları için ekipmanlar, yolcu / yük vagonları ve lokomotifler için yedek parça tedariği ve özel amaçlı endüstriyel rulman ithalatı yapmaktayız. Kaliteli dünya markalarının Türkiye temsilciliğini üstlenmekle birlikte, uygun ve rekabetçi fiyatlar ile sektöre yenilikçi ürünler sağlamaya devam etmekteyiz. Dünya Markaları ile işbirliğimizi sürdürürken tecrübeli ve uzman ekibimiz ile üretiyor, uyguluyor ve gelişmenize destek olmaya devam ediyoruz.

Doğru ve kalite ürünleri, kalıcı çözümler ile yerinde kullanıcı ile buluşturuyoruz. 

Hizmet sunduğumuz sektörler : Demiryolu & Metro, Enerji, Makine Motor, Demir Çelik, Beyaz Eşya, Madencilik, Otomotiv, Petrol & Gaz, Gemi İnşa, Havacılık & Uzay.

Önceliğimiz Kalite
Odak noktamız olan kaliteye, ürünlerin planlama, kontrol ve üretim aşamasından , teslim sonrasındaki garanti kapsamına kadar önem veriyoruz. “Müşteri odaklılık” hedefimiz ile iyileştirme ve gelişme konusunda süreklilik sağlama konusunda ayrıca süreçler yaratıyoruz.
Anında Destek
Deneyimli ve konusunda uzman ekibimiz ile değerli müşterilerimizin taleplerine zamanında yanıt vererek çözüm içerikli destek sağlıyoruz.
Uzman Ekip
Uzman ve kaliteli kadromuz ile gelen talepleri karşılayıp proje ve ihtiyaca yönelik yenilikçi ve uygun teklifler sunarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Özar Gruptan Haberler